Продаж права вимоги за кредитним договором на електронному майданчику Проззоро.Продажі

Продаж права вимоги за кредитним договором на електронному майданчику Проззоро.Продажі

Поступка права вимоги за кредитним договором іншій фізичній особі означає передачу зобов’язань кредитора іншій стороні. Під час процедури ліквідації банківська установа зобов’язана реалізовувати в повній мірі всі свої активи і право вимагати повернення кредитів, причому відразу і в повному обсязі.

Як показують дані статистики, на сьогоднішній день приблизно 80 відсотків активів банків, які визнані неплатоспроможними, складають саме невиплачені в повній мірі кредитні зобов’язання, особливо велику частину з них складають іпотечні кредити. У тому випадку, якщо ви придбаєте поступку права вимоги за кредитними зобов’язаннями — фінансова організація, фізична особа — можуть отримати заставне житло за привабливою вартістю.

Варто відзначити, що величезної кількості активних підприємців можливість придбати вимоги за кредитним договором вважається відмінним шансом, який дозволить значно розширити власний бізнес і отримати з нього гарну, додатковий прибуток. Для того щоб придбати за всіма правилами, чесно і абсолютно відкрито дану можливість, можна скористатися сучасною і унікальною за своїми характеристиками електронним майданчиком. Саме тут ви обов’язково знайдете те, що вам тільки потрібно. Таким чином, можна зробити висновок, що в разі поступки прав вимоги за кредитними боргами новий власник отримує для себе надприбуток, цього він точно буде радий. Професіонали гарантують якісний і відмінний сервіс, обслуговування клієнтів на високому рівні.

Корисна інформація з продажу на електронних майданчиках

Детальну і корисну інформацію можна отримати, перейшовши за посиланням uub.in.ua, важно завжди залишатися в курсі останніх подій і новин. У тому випадку, якщо з’являються додаткові питання, варто скористатися порадами та рекомендаціями досвідчених в даному напрямку фахівців. Вони обов’язково розкажуть про всі нюанси в певній галузі і не залишать без особливої ​​уваги. Крім того, ви можете скористатися підпискою на розсилку листів на адресу електронної пошти.