Аукціони з продажу ресурсів державного резерву

Аукціони з продажу ресурсів державного резерву

Держрезерв – це установа, яка була створена в 1991 році. На законодавчому рівні було складено список майна, яке має входити до державного фонду. У 2014 році було прийняте положення, відповідно до якого працює сучасне агентство Держрезерву.

Вся його діяльність підпорядковується Кабінету Міністрів України. З 2015 року установа працює за нововведеними реформами, завдяки яким було покращено ефективність управління та реорганізовано процес господарської діяльності.

Головний офіс держрезерву знаходиться в Києві, а всі підприємства, які йому належать розподілені по всій території країни. До них входять склади, хлібокомбінати, хлібні бази, нафтопереробні заводи, науково-дослідний інститут та інші. Список продукції налічує 70 найменувань. Раніше реалізація держмайна проходила в закритому форматі, але нова концепція спрямована на відкриті взаємини з громадськістю. Тому найближчим часом придбати майно з державного резерву можна буде, зареєструвавшись за посиланням sale.ueex.com.ua.

Чому відбувається списання державного майна

Таке майно є своєрідною фінансовою подушкою для держави. Система розрахована на те, що в результаті якихось форс-мажорів, можна буде виставити продукцію на аукціон, щоб задовольнити потреби громадян. Списується також і той товар, який не приносить користі державі, тому виникає потреба перевести його в гроші.

Крім того, витрачаються кошти на поповнення держбюджету, на утримання вже існуючого майна. Сам процес списання користі країні не приносить, адже при цьому втрачаються державні кошти. Тому за для того, щоб окупити списаний товар, його виставляють на аукціон.

В Україні процес списання такого майна не зовсім прозорий. Тому в ньому необхідно детально розібратися. Закордонна практика свідчить, що відкритість таких торгів дасть змогу залучити більшу кількість покупців, а у держави з’явиться можливість повернути кошти, витраченні на утримання ресурсів держмайна.

Яким чином можна придбати майно держрезерву

Поки що система купівлі майна державного резерву – це закрита процедура, але зовсім скоро вона стане доступною абсолютно кожному. Всі аукціони будуть проходити на порталі Прозорро, де кожний українець зможе стати не тільки свідком, а й учасником певного аукціону.

Вже зараз можна проходити процедуру реєстрації на сайті Української Енергетичної Біржі. Саме вона є офіційним представником порталу. Пройшовши реєстрацію на сайті, ви зможете ознайомитися з усіма можливостями системи, та використати шанси, які вам надає портал. Всі торги проходять абсолютно прозоро. Учасники аукціонів перебувають у рівних умовах.

Такий вид аукціонів може вивести вас на новий щабель та змусить більше уваги приділяти сучасним механізмам. Адже, торгівля на порталі Прозорро може подарувати вам більш оптимальні можливості, які не варто ігнорувати. Як тільки ви активно почнете співпрацювати на майданчику Української Енергетичної Біржі, ви зможете вирішити проблеми, які до тепер гальмували розвиток вашого бізнесу, вам вдасться оптимізувати витрати та збільшити дохід від продажу товару.

Купувати товар на Прозорро через майданчик УЕБ sale.ueex.com.ua/filter/write-off-resources-of-the-government-reserve безпечно. Адже вся система відкрита для громадськості. Вся інформація, що висвітлюється на сайті, повністю достовірна, вона ідентична тій, що є на порталі. Вже зараз можна зателефонувати за номером гарячої лінії, який є на сайті, і дізнатися всю інформацію з приводу майбутніх торгів. Якщо вашою метою є купівля списаного майна держрезерву, варто підписатися на еmail-розсилку. Як тільки ця можливість стане доступною, на вашу пошту прийде повідомлення про нові аукціони.